Reference

Vše

Tvoj Mercedes

Sběrná stránka (landing page) společnosti Mercedes-Benz pro podporu online marketingové kampaně a sběr kontaktních informací zájemců o testovací jízdu.

Více

Městský obvod Pardubice V

Webová prezentace městského obvodu Pardubice V, sloužící pro komunikaci městského obvodu s občany města.

Více

Pomerium

Webové stránky občanského sdružení Pomerium, sloužící k prezentaci činností sdružení, financovaných z evropských fondů pro sociální rozvoj.

Více

Nákupní Seznam

Nákupní košík na míru

Více

OC Futurum Brno

Internetová prezentace obchodního centra Futurum Brno, obsahující přehled všech aktuálně obsazených obchodů a restaurací, správu reklamních bannerů, a interaktivní mapovou prezentaci centra jako takového.

Více

Sexualne.sk

Newsletter portálu o sexualitě a sexuální výchově

Více

Sidi

Internetový katalog Sidi.cz je prezentací českého distributora kvalitních cyklistických treter a doplňků proslulé značky SiDi a oblečení SiDi-Castelli.

Více

Size and Symmetry

Webové stránky a e-shop s doplňky stravy a sportovním vybavením

Více

Bojite sa ma?

Weby k reklamní kampani na propagaci osvětové kampaně k projektu Ligy proti rakovině. Součástí projektu byla i propagace FB aplikace pro sčítání hlasů.

Více

Zelené domky

Rozsáhlé webové stránky společnosti Zelené domky.cz, s.r.o., sloužící především pro graficky výraznou prezentaci hlavních služeb a seznámení s procesem realizace poskytovaných služeb.

Více

Snadné Hypotéky

Rozsáhlý intranetový systém pro podporu prodeje hypoték a dalších finančních produktů finančními poradci společnosti Fincentrum.

Více

SPMP Hodonín

Prezentace Okresní organizace Společnosti pro podporu lidí s mentálním postižením v Hodoníně. Stránky slouží především ke sdílení informací o plánovaných i uskutečněných akcích, fotografií a dalších užitečných informací pro členy sdružení a veřejnost.

Více

Retail Conference Game

Promo aplikace pro podporu komunikace mezinárodní konference o retail bankingu Retail Banking Bratislava

Více

Nekecáme u piva

Internetový server Nekecáme u piva sdružuje lidi, kteří se snaží aktivně ovlivňovat dění v Pardubickém kraji.

Více

O2 Free tarify

Prodej mobilních tarifů

Více

O2 Free tarify

Kampaň pro zvýšení prodeje mobilních tarifů

Více

Proplusco CZ

Agentura Proplusco je česká odnož slovenské pracovní agentury, která zprostředkovává studentské brigády. Webová prezentace je zaměřená hlavně na zadavatele pracovních nabídek a na prezentaci společnosti jako takové.

Více

Plotshop

Kampaň pro e-shop a prodejnu se zaměřením na realizaci oplocení

Více

Region CZ Reality

Internetová prezentace realitní kanceláře Region CZ Reality určená k prezentaci služeb společnosti a jejího portfolia nemovitostí.

Více

hotel Remy

Webová prezentace hotelu Remy. Prezentace slouží ne jen k propagaci samotného zařízení, ale i ke správě objednávek a rezervací.

Více

Líbí se vám naše reference? Kontaktuje nás.

Implayo
© Implayo s.r.o., Všechna práva vyhrazena.