Reference

Internetové obchody

Gymporn

E-shop, generátor jídelníčků a cvičebních plánů

Více

Bike4U

Rozsáhlý internetový obchod Bike4U se zaměřuje na prodej kol, cyklo komponent a cyklo příslušenství. Poskytuje velmi komplexní nástroje pro správu obchodů, slevových a propagačních akcí a skladu.

Více

Top Zdraví

Moderní eshop pro prodej zdravotnických pomůcek. Důraz kladen na maximální automatizaci provozu, jednoduchost ovládání a uživatelskou přívětivost.

Více

Online Univerzita

Online Univerzita je unikátní český webový portál pro prezentaci a prodej elearningových vzdělávacích kurzů, postavených na principu MOOC.

Více

Galerie Kotelna

Webová prezentace a software pro provoz aukčního portálu Galerie Kotelna.

Více

Knihous

Rozsáhlý webový portál pro zprostředkování nákupu a prodeje starých knih, časopisů a učebnic. Registrovaní uživatelé mohou vkládat své zboží do systému, nakupující ho mohou objednat prostřednictvím objednávkového formuláře (jako v e-shopu).

Více

Sidi

Internetový katalog Sidi.cz je prezentací českého distributora kvalitních cyklistických treter a doplňků proslulé značky SiDi a oblečení SiDi-Castelli.

Více

Size and Symmetry

Webové stránky a e-shop s doplňky stravy a sportovním vybavením

Více

Mediterranea

Migrace realitního portálu mediterranea.cz z platformy Reax na platformu RealStudio při zachování stávajících filtrů, překladů, grafiky i šablon.

Více

Studijní literatura

Internetový obchod určený především pro prodej specializované literatury.

Více

Líbí se vám naše reference? Kontaktuje nás.

Implayo
© Implayo s.r.o., Všechna práva vyhrazena.