Reference

Vše

O2 Free tarify

Prodej mobilních tarifů

Více

O2 Free tarify

Kampaň pro zvýšení prodeje mobilních tarifů

Více

Proplusco CZ

Agentura Proplusco je česká odnož slovenské pracovní agentury, která zprostředkovává studentské brigády. Webová prezentace je zaměřená hlavně na zadavatele pracovních nabídek a na prezentaci společnosti jako takové.

Více

Plotshop

Kampaň pro e-shop a prodejnu se zaměřením na realizaci oplocení

Více

Region CZ Reality

Internetová prezentace realitní kanceláře Region CZ Reality určená k prezentaci služeb společnosti a jejího portfolia nemovitostí.

Více

hotel Remy

Webová prezentace hotelu Remy. Prezentace slouží ne jen k propagaci samotného zařízení, ale i ke správě objednávek a rezervací.

Více

Spoznaj Liptov

Portál na podporu cestovního ruchu v okolí vodní nádrže Liptovská Mara

Více

TOP 09 - krajské volby 2012

tiskoviny, kontaktní kampaň, FB

Více

TOP 09 - prezentace kandidátů do Poslanecké sněmovny 2013

Propagační letáky, billboardy, citylight, Facebook

Více

Služby JS

Internetová prezentace společnosti Služby JS s.r.o., zabývající se zajišťováním komplexních úklidových služeb, správou a údržbou nemovitostí, služeb v oblasti administrativy a ostrahy osob a majetku.

Více

Mediterranea

Migrace realitního portálu mediterranea.cz z platformy Reax na platformu RealStudio při zachování stávajících filtrů, překladů, grafiky i šablon.

Více

ZŠ a MŠ Hnidousy

Grafika pro základní školu

Více

Tweet and Fly

Webová aplikace propojující Twitter s microsite se zaměřením na zvýšení povědomí uživatelů o značce Letenky.com

Více

Remy - domov seniorov

Webová prezentace domovu seniorů Remy slouží ne jen k propagaci samotného zařízení, ale i pro evidenci přihlášek k prohlídkám. Na úvodní stránce je umístěna virtuální prohlídka okolí domova. Implementován je rovněž rezervační systém.

Více

Vyfoť se a vyhraj

Aplikace Vyfoť se a vyhraj slouží pro prezentaci a hodnocení fotografií bezprostředně spojených s motivem TOP09 pomocí aplikace na Facebooku.

Více

Severity

Prezentace společnosti Severity a.s. sloužící k rychlé a jednoduché komunikaci se zákazníky a potenciálními partnery na poli internetové bezpečnosti.

Více

Studijní literatura

Internetový obchod určený především pro prodej specializované literatury.

Více

Stužková

Facebooková aplikace pro volbu nejlepší třídu střední školy. Uživatel po přihlášení pomocí “To se mi líbí” může zaregistrovat svou třídu a/nebo hlasovat pro již zadanou třídu.

Více

Swiss Post

Webová prezentace společnosti Swiss Post Solutions, zaměřující se na digitalizaci, skenování a archivaci dokumentů a outsourcing back-office procesů.

Více

Líbí se vám naše reference? Kontaktuje nás.

Implayo
© Implayo s.r.o., Všechna práva vyhrazena.