Reference

Webové stránky

Bojite sa ma?

Weby k reklamní kampani na propagaci osvětové kampaně k projektu Ligy proti rakovině. Součástí projektu byla i propagace FB aplikace pro sčítání hlasů.

Více

Zelené domky

Rozsáhlé webové stránky společnosti Zelené domky.cz, s.r.o., sloužící především pro graficky výraznou prezentaci hlavních služeb a seznámení s procesem realizace poskytovaných služeb.

Více

SPMP Hodonín

Prezentace Okresní organizace Společnosti pro podporu lidí s mentálním postižením v Hodoníně. Stránky slouží především ke sdílení informací o plánovaných i uskutečněných akcích, fotografií a dalších užitečných informací pro členy sdružení a veřejnost.

Více

Nekecáme u piva

Internetový server Nekecáme u piva sdružuje lidi, kteří se snaží aktivně ovlivňovat dění v Pardubickém kraji.

Více

Proplusco CZ

Agentura Proplusco je česká odnož slovenské pracovní agentury, která zprostředkovává studentské brigády. Webová prezentace je zaměřená hlavně na zadavatele pracovních nabídek a na prezentaci společnosti jako takové.

Více

Region CZ Reality

Internetová prezentace realitní kanceláře Region CZ Reality určená k prezentaci služeb společnosti a jejího portfolia nemovitostí.

Více

hotel Remy

Webová prezentace hotelu Remy. Prezentace slouží ne jen k propagaci samotného zařízení, ale i ke správě objednávek a rezervací.

Více

Služby JS

Internetová prezentace společnosti Služby JS s.r.o., zabývající se zajišťováním komplexních úklidových služeb, správou a údržbou nemovitostí, služeb v oblasti administrativy a ostrahy osob a majetku.

Více

Remy - domov seniorov

Webová prezentace domovu seniorů Remy slouží ne jen k propagaci samotného zařízení, ale i pro evidenci přihlášek k prohlídkám. Na úvodní stránce je umístěna virtuální prohlídka okolí domova. Implementován je rovněž rezervační systém.

Více

Severity

Prezentace společnosti Severity a.s. sloužící k rychlé a jednoduché komunikaci se zákazníky a potenciálními partnery na poli internetové bezpečnosti.

Více

Líbí se vám naše reference? Kontaktuje nás.

Implayo
© Implayo s.r.o., Všechna práva vyhrazena.